- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN -ontwerp/specificatie
Metal Chg/Die Shrink Upd 22/Sep/2016.pdf Polarity Bar Mark Update 2/Dec/2016.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Subcontractor Assembly Site 28/Jun/2021.pdfPCN onderdeelstatuswijziging
MBRSYYYY 21/Dec/2016.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.053 | $0.27 |
| 50+ | $0.043 | $2.15 |
| 150+ | $0.038 | $5.70 |
| 500+ | $0.034 | $17.00 |
| 3000+ | $0.032 | $96.00 |
| 6000+ | $0.031 | $186.00 |
MBRS340T3G Tech -specificaties
onsemi - MBRS340T3G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - MBRS340T3G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 500 mV @ 3 A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40 V |
| Technologie | Schottky |
| Leverancier Device Pakket | SMC |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | DO-214AB, SMC |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -65°C ~ 150°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 2 mA @ 40 V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | 3A |
| Capaciteit @ Vr, F | - |
| Base Productnummer | MBRS340 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi MBRS340T3G.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MBRS360BT3G | MBRS360T3G | MBRS340T3H | MBRS340T3 |
| Fabrikant | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | - | - | - | - |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | - | - | - | - |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Snelheid | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Technologie | - | - | - | - |
| Capaciteit @ Vr, F | - | - | - | - |
Download MBRS340T3G PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor MBRS340T3G - onsemi.
MBRS340TRPBFIR
MBRS360KEFAN
MBRS340AUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.