- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
FAN53528.pdfHTML -datasheet
FAN53528.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Logo 17/Aug/2017.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Mult Dev Assembly 22/May/2020.pdfPCN -verpakking
Mult Devices 24/Oct/2017.pdfFAN53528DUC40X Tech -specificaties
onsemi - FAN53528DUC40X Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - FAN53528DUC40X
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 0.35V |
| Voltage - Output (Max) | 1.14V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| topologie | Buck |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Leverancier Device Pakket | 15-WLCSP (2.02x1.31) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 15-UFBGA, WLCSP |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Programmable |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Functie | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen | 2.4MHz |
| Current - Output | 3A |
| Base Productnummer | FAN53528 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi FAN53528DUC40X.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FAN53528DUC40X | FAN53528EUC48X | FAN53528BUC08X | FAN53528GUC48X |
| Fabrikant | Fairchild Semiconductor | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| topologie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Frequentie - Schakelen | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Functie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Min) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Synchronous Rectifier | - | - | - | - |
Download FAN53528DUC40X PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor FAN53528DUC40X - onsemi.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.