- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPcn veroudering/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.723 | $0.72 |
| 200+ | $0.28 | $56.00 |
| 500+ | $0.271 | $135.50 |
| 1000+ | $0.266 | $266.00 |
DM74AS1004AN Tech -specificaties
onsemi - DM74AS1004AN Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - DM74AS1004AN
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Voltage - Levering | 4.5V ~ 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | 14-MDIP |
| Serie | 74AS |
| Verpakking / doos | 14-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Aantal ingangen | 1 |
| Aantal circuits | 6 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL | 4ns @ 5V, 50pF |
| Type logica | Inverter |
| Input -logisch niveau - Laag | 0.8V |
| Input -logisch niveau - Hoog | 2V |
| Kenmerken | - |
| Current - Output Hoog, Laag | 48mA, 48mA |
| Base Productnummer | 74AS1004 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi DM74AS1004AN.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DM74AS1004AN | DM74AS1004AMX | DM74AS1004AM | DM74AS1004AMX |
| Fabrikant | Fairchild Semiconductor | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aantal ingangen | - | - | - | 2 |
| Input -logisch niveau - Laag | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Type logica | - | - | - | - |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| Input -logisch niveau - Hoog | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output Hoog, Laag | - | - | - | - |
Download DM74AS1004AN PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor DM74AS1004AN - onsemi.
DM74AS1008ANNSCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.