- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
CAT93C56, 57.pdfPcn veroudering/ eol
Mult Devices EOL 12/Apr/2019.pdfPCN -verpakking
Mult MSL1 Pkg Rev 20/Dec/2018.pdfOmgevingsinformatie
onsemi RoHS.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.101 | $0.10 |
| 10+ | $0.099 | $0.99 |
| 30+ | $0.098 | $2.94 |
| 100+ | $0.097 | $9.70 |
CAT93C56VI-GT3 Tech -specificaties
onsemi - CAT93C56VI-GT3 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - CAT93C56VI-GT3
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Schrijf cyclus tijd - woord, pagina | - |
| Voltage - Levering | 1.8V ~ 5.5V |
| Technologie | EEPROM |
| Leverancier Device Pakket | 8-SOIC |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| geheugen | Non-Volatile |
| Geheugen grootte | 2Kbit |
| Geheugenorganisatie | 256 x 8, 128 x 16 |
| Geheugeninterface | Microwire |
| Geheugenformaat | EEPROM |
| Klokfrequentie | 2 MHz |
| Base Productnummer | CAT93C56 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi CAT93C56VI-GT3.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | CAT93C56VP2I-GT3 | CAT93C56VI-TE13 | CAT93C56VI-1.8TE13 | CAT93C56VGI-1.8-T3 |
| Fabrikant | onsemi | Catalyst Semiconductor Inc. | Catalyst Semiconductor Inc. | Catalyst Semiconductor Inc. |
| Technologie | - | - | - | - |
| Klokfrequentie | - | - | - | - |
| geheugen | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Schrijf cyclus tijd - woord, pagina | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Geheugenorganisatie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Geheugen grootte | - | - | - | - |
| Geheugenformaat | - | - | - | - |
| Geheugeninterface | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Download CAT93C56VI-GT3 PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor CAT93C56VI-GT3 - onsemi.
CAT93C56WICATUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.