- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
824500281 Drawing.pdfHTML -datasheet
824500281 Drawing.pdfPcn andere
Mult Devices Label 22/Dec/2021.pdfOmgevingsinformatie
RoHS Cert.pdfSMAJ28A Tech -specificaties
Würth Elektronik - SMAJ28A Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Würth Elektronik - SMAJ28A
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 28V (Max) |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 45.4V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 32.75V (Typ) |
| Unidirectionele kanalen | 1 |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-214AC |
| Serie | WE-TVSP |
| Power Line Protection | No |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Verpakking / doos | DO-214AC, SMA |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 8.8A |
| Capacitieve @ Frequentie | - |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Würth Elektronik SMAJ28A.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SMAJ28A R3G | SMAJ28A | SMAJ28A | SMAJ28A |
| Fabrikant | Taiwan Semiconductor Corporation | Bourns Inc. | Taiwan Semiconductor Corporation | SMC Diode Solutions |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Capacitieve @ Frequentie | - | - | - | - |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Unidirectionele kanalen | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spanning - Onderbreking (Min) | - | - | - | - |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | - | - | - | - |
Download SMAJ28A PDF -datasheets en Würth Elektronik -documentatie voor SMAJ28A - Würth Elektronik.
SMAJ28A-E3Electro-Films (EFI) / VishayUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.