- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $29.37 | $29.37 |
| 200+ | $11.37 | $2,274.00 |
| 500+ | $10.97 | $5,485.00 |
| 1000+ | $10.77 | $10,770.00 |
LTM8032MPY#PBF Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - LTM8032MPY#PBF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - LTM8032MPY#PBF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 0.8 ~ 10V |
| Voltage - Input (Min) | 3.6V |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Leverancier Device Pakket | 71-BGA (15x9) |
| Size / Dimension | 0.59' L x 0.35' W x 0.13' H (15.0mm x 9.0mm x 3.4mm) |
| Serie | µModule® |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 71-BBGA Module |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Kenmerken | - |
| doeltreffendheid | - |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Base Productnummer | LTM8032 |
| toepassingen | ITE (Commercial) |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. LTM8032MPY#PBF.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LTM8032MPV#PBF | LTM8032IY#PBF | LTM8032IY#PBF | LTM8033IY#PBF |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Linear Technology | Analog Devices Inc. |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Output 2 | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input (Min) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Type | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Output 3 | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| doeltreffendheid | - | - | - | - |
| Voltage - Output 1 | - | - | - | - |
Download LTM8032MPY#PBF PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor LTM8032MPY#PBF - Analog Devices Inc..
LTM8032MPYLinear Technology
LTM8033IYLinear Technology
LTM8033EVLinear Technology
LTM8032IVLinear Technology
LTM8032IY#PBFLinear TechnologyLTM8032 - 36V, 2A DC/DC Module (
LTM8033Linear Technology / Analog DevicesIGBT Module
LTM8032MPVLinear Technology / Analog Devices
LTM8033IVLinear TechnologyUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.