- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Pcn veroudering/ eol
Mult Devices OBS 30/Apr/2018.pdfLTC4228IGN-2 Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - LTC4228IGN-2 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - LTC4228IGN-2
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | 2.9V ~ 18V |
| Type | Hot Swap Controller, OR Controller |
| Leverancier Device Pakket | 28-SSOP |
| Serie | - |
| Programmeerbare functies | Current Limit, Fault Timeout, Slew Rate |
| Verpakking / doos | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal kanalen | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Interne Switch (s) | No |
| Kenmerken | Auto Retry, UVLO |
| Current - Supply | 2.5 mA |
| Current - Output (Max) | - |
| Base Productnummer | LTC4228 |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. LTC4228IGN-2.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LTC4228IGN-2#PBF | LTC4228IGN-2#PBF | LTC4228IGN-2#TRPBF | LTC4228IGN-1#PBF |
| Fabrikant | Linear Technology | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Interne Switch (s) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Programmeerbare functies | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aantal kanalen | - | - | - | - |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
Download LTC4228IGN-2 PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor LTC4228IGN-2 - Analog Devices Inc..
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.