- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
LTC4219.pdfPCN -ontwerp/specificatie
LTC Dev MSL Chg 31/May/2018.pdfAndere gerelateerde documenten
Tape and Reel Packaging.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $2.228 | $2.23 |
| 10+ | $1.946 | $19.46 |
| 30+ | $1.778 | $53.34 |
| 100+ | $1.608 | $160.80 |
| 500+ | $1.53 | $765.00 |
| 1000+ | $1.495 | $1,495.00 |
LTC4219CDHC-5#TRPBF Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - LTC4219CDHC-5#TRPBF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - LTC4219CDHC-5#TRPBF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | 2.9V ~ 15V |
| Type | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverancier Device Pakket | 16-DFN (5x3) |
| Serie | - |
| Programmeerbare functies | Current Limit, Fault Timeout |
| Verpakking / doos | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal kanalen | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Interne Switch (s) | Yes |
| Kenmerken | Thermal Limit, UVLO |
| Current - Supply | 1.6 mA |
| Current - Output (Max) | 5.6A |
| Base Productnummer | LTC4219 |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. LTC4219CDHC-5#TRPBF.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LTC4219CDHC-12#TRPBF | LTC4219IDHC-5#TRPBF | LTC4219CDHC-5#PBF | LTC4219IDHC-12#TRPBF |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Interne Switch (s) | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serie | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Aantal kanalen | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Programmeerbare functies | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
Download LTC4219CDHC-5#TRPBF PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor LTC4219CDHC-5#TRPBF - Analog Devices Inc..
LTC4221CGNLinear Technology / Analog Devices
LTC4219CDHC-12#PBFLinear Technology
LTC4219CDHC-12Linear Technology
LTC4219CDHC-12#TRPBFUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.