- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
LTC1421(-2.5).pdfOmgevingsinformatie
Material Declaration LTC1421CG#TRPBF.pdfAndere gerelateerde documenten
Tape and Reel Packaging.pdfLTC1421CG#TRPBF Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - LTC1421CG#TRPBF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - LTC1421CG#TRPBF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | 3V ~ 12V |
| Type | Hot Swap Controller |
| Leverancier Device Pakket | 24-SSOP |
| Serie | - |
| Programmeerbare functies | Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate |
| Verpakking / doos | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal kanalen | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Interne Switch (s) | No |
| Kenmerken | Latched Fault, UVLO |
| Current - Supply | 1.5 mA |
| Current - Output (Max) | - |
| Base Productnummer | LTC1421 |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. LTC1421CG#TRPBF.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LTC1421CG-2.5#TRPBF | LTC1421CG-2.5#PBF | LTC1421CG#PBF | LTC1421CSW#PBF |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Linear Technology |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Interne Switch (s) | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Programmeerbare functies | - | - | - | - |
| Aantal kanalen | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Supply | - | - | - | - |
Download LTC1421CG#TRPBF PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor LTC1421CG#TRPBF - Analog Devices Inc..
LTC1421CG-2.5#TRLinear Technology / Analog Devices
LTC1420CGNLinear Technology / Analog Devices
LTC1420IGNLinear Technology / Analog Devices
LTC1421CG#TRLinear Technology / Analog Devices
LTC1421CG-2.5Linear Technology / Analog Devices
LTC1421CSWLinear Technology / Analog Devices
LTC1421CG-2.5/FLOWTRLinear Technology / Analog Devices
LTC1421CG-2,5#TRLinear Technology / Analog Devices
LTC1421CGLinear Technology / Analog Devices
LTC1421CG-2LTUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.