- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
LT8609 Brief.pdfHTML -datasheet
LT8609(A, B) Datasheet.pdf LTpowerCAD II Quick Start Guide.pdf LTpowerCAD II User Guide.pdfOntwerp bronnen
LT8609A Project.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfAndere gerelateerde documenten
Spread Spectrum Frequency Modulation Reduces EMI.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.787 | $1.79 |
| 10+ | $1.743 | $17.43 |
| 30+ | $1.714 | $51.42 |
| 100+ | $1.683 | $168.30 |
LT8609IMSE#PBF Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - LT8609IMSE#PBF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - LT8609IMSE#PBF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 0.782V |
| Voltage - Output (Max) | 42V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Input (Max) | 42V |
| topologie | Buck |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Leverancier Device Pakket | 10-MSOP-EP |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tube |
| Output Type | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Functie | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Current - Output | 3A |
| Base Productnummer | LT8609 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. LT8609IMSE#PBF.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | LT8609BIMSE#PBF | LT8609BIMSE#TRPBF | LT8609IMSE#TRPBF | LT8609EMSE#TRPBF |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Frequentie - Schakelen | - | - | - | - |
| Synchronous Rectifier | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Min) | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Functie | - | - | - | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
Download LT8609IMSE#PBF PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor LT8609IMSE#PBF - Analog Devices Inc..
LT8609IMSELinear Technology
LT8609SIV#WPBFAnalog Devices
LT8609EMSELinear Technology / Analog Devices
LT8609SIVAnalog Devices
LT86102EXLONTIUM
LT86101SXLONTIUMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.