- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
HMC988LP3E.pdfPcn andere
ADG, HMC 18-May-2022.pdfPCN -assemblage/oorsprong
HMCx 06/Jun/2022.pdfPcn veroudering/ eol
Mult Dev EOL 22/Mar/2022.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $34.274 | $34.27 |
| 5+ | $32.636 | $163.18 |
| 30+ | $31.272 | $938.16 |
HMC988LP3ETR Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - HMC988LP3ETR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - HMC988LP3ETR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | 3.1V ~ 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | 16-QFN (3x3) |
| Serie | - |
| Ratio - Input: Output | 1:1 |
| Verpakking / doos | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| PLL | No |
| uitgang | LVPECL |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Invoer | CML, CMOS, LVDS, LVPECL |
| Frequentie - Max | 4GHz |
| Divider / Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input: Output | Yes/Yes |
| Base Productnummer | HMC988 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. HMC988LP3ETR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HMC988LP3ETR | HMC988LP3E | HMC992LP5ETR | HMC985LP4KE |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Leverancier Device Pakket | 16-QFN (3x3) | 16-QFN (3x3) | 32-QFN (5x5) | - |
| Frequentie - Max | 4GHz | 4GHz | - | - |
| PLL | No | Yes | - | - |
| Verpakking / doos | 16-VFQFN Exposed Pad | 16-VFQFN Exposed Pad | 32-VFQFN Exposed Pad | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Levering | 3.1V ~ 5.5V | 3.1V ~ 5.5V | - | - |
| Aantal circuits | 1 | 1 | - | - |
| uitgang | LVPECL | LVPECL | - | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | - | - |
| Divider / Multiplier | Yes/No | Yes/No | - | - |
| Differential - Input: Output | Yes/Yes | Yes/Yes | - | - |
| Ratio - Input: Output | 1:1 | 1:1 | - | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Strip | Tape & Reel (TR) | Strip |
| Serie | - | - | - | - |
| Invoer | CML, CMOS, LVDS, LVPECL | CML, CMOS, LVDS, LVPECL | - | - |
| Base Productnummer | HMC988 | HMC988 | HMC992 | HMC985 |
Download HMC988LP3ETR PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor HMC988LP3ETR - Analog Devices Inc..
HMC994AAnalog Devices
HMC994A-SXAnalog Devices
HMC986AAnalog DevicesUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.