- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfHMC481ST89TR Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - HMC481ST89TR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - HMC481ST89TR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | 6V ~ 12V |
| Test Frequency | 5GHz |
| Leverancier Device Pakket | SOT-89 |
| Serie | - |
| RF-Type | WLAN |
| Verpakking / doos | TO-243AA |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| P1dB | 19dBm |
| ruisgetal | 4dB |
| montage Type | Surface Mount |
| Krijgen | 20dB |
| Frequentie | 0Hz ~ 5GHz |
| Current - Supply | 79mA |
| Base Productnummer | HMC481 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. HMC481ST89TR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HMC481ST89ETR | HMC480ST89TR | HMC480ST89TR | HMC482ST89ETR |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Hittite | Analog Devices Inc. |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Test Frequency | - | - | - | - |
| ruisgetal | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Frequentie | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Krijgen | - | - | - | - |
| RF-Type | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Download HMC481ST89TR PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor HMC481ST89TR - Analog Devices Inc..
HMC484MS8Hittite (Analog Devices)Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.