- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
HMC326MS8G(E).pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $2.468 | $2.47 |
| 200+ | $0.955 | $191.00 |
| 500+ | $0.922 | $461.00 |
| 1000+ | $0.905 | $905.00 |
HMC326MS8G Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - HMC326MS8G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - HMC326MS8G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | 5V |
| Test Frequency | - |
| Leverancier Device Pakket | 8-MSOPG |
| Serie | - |
| RF-Type | General Purpose |
| Verpakking / doos | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Pakket | Strip |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| P1dB | 23.5dBm |
| ruisgetal | 5dB |
| montage Type | Surface Mount |
| Krijgen | 21dB |
| Frequentie | 3GHz ~ 4.5GHz |
| Current - Supply | 130mA |
| Base Productnummer | HMC326 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. HMC326MS8G.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HMC326MS8GETR | HMC326MS8GE | HMC326MS8GTR | HMC327MS8GE |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Test Frequency | - | - | - | - |
| RF-Type | - | - | - | - |
| ruisgetal | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frequentie | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Krijgen | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download HMC326MS8G PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor HMC326MS8G - Analog Devices Inc..
HMC326MS8Hittite (Analog Devices)
HMC322LP4EAnalog DevicesUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.