- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
ADM1075.pdfPCN -assemblage/oorsprong
LFCSP Parts 09/Dec/2016.pdfAndere gerelateerde documenten
Tape and Reel Packaging.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $8.442 | $8.44 |
| 200+ | $3.267 | $653.40 |
| 500+ | $3.152 | $1,576.00 |
| 1500+ | $3.096 | $4,644.00 |
ADM1075-2ACPZ-RL7 Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - ADM1075-2ACPZ-RL7 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - ADM1075-2ACPZ-RL7
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | -80V ~ -35V |
| Type | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverancier Device Pakket | 28-LFCSP-WQ (5x5) |
| Serie | - |
| Programmeerbare functies | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Verpakking / doos | 28-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal kanalen | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Interne Switch (s) | No |
| Kenmerken | Auto Retry, PMBus |
| Current - Supply | 5.5 mA |
| Current - Output (Max) | - |
| Base Productnummer | ADM1075 |
| toepassingen | -48V |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. ADM1075-2ACPZ-RL7.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ADM1075-1ACPZ-RL7 | ADM1075-2ARUZ-RL7 | ADM1075-1ARUZ-RL7 | ADM1075-2ACPZ |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Aantal kanalen | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Interne Switch (s) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Programmeerbare functies | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
Download ADM1075-2ACPZ-RL7 PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor ADM1075-2ACPZ-RL7 - Analog Devices Inc..
ADM1085AKSZADI (Analog Devices, Inc.)
ADM1086AKSZADI (Analog Devices, Inc.)
ADM1075ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM1085AKS-REEL7ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM1085AKSAnalog Devices
ADM1085AKSZ-REELADI (Analog Devices, Inc.)Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.