- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
ADG714,715.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $6.898 | $6.90 |
| 200+ | $2.67 | $534.00 |
| 500+ | $2.576 | $1,288.00 |
| 1000+ | $2.53 | $2,530.00 |
ADG715BRUZ Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - ADG715BRUZ Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - ADG715BRUZ
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Supply, Single (V +) | 2.7V ~ 5.5V |
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±) | ±2.5V |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max) | 20ns, 8ns (Typ) |
| Switch Circuit | SPST - NO |
| Leverancier Device Pakket | 24-TSSOP |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max) | 4.5Ohm |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal circuits | 8 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max) | 100pA |
| crosstalk | -90dB @ 1MHz |
| Charge Injection | 3pC |
| Channel-to-Channel Matching (& Delta; Ron) | - |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)) | 11pF, 11pF |
| Base Productnummer | ADG715 |
| -3dB bandbreedte | 155MHz |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. ADG715BRUZ.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ADG715BRUZ-REEL7 | ADG715BRUZ-REEL | ADG715BRU-REEL7 | ADG715BRU |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Serie | - | - | - | - |
| Switch Circuit | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| crosstalk | - | - | - | - |
| Charge Injection | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±) | - | - | - | - |
| Voltage - Supply, Single (V +) | - | - | - | - |
| -3dB bandbreedte | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max) | - | - | - | - |
| On-State Resistance (Max) | - | - | - | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)) | - | - | - | - |
| Channel-to-Channel Matching (& Delta; Ron) | - | - | - | - |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Download ADG715BRUZ PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor ADG715BRUZ - Analog Devices Inc..
ADG719BRF-REEL7ADI (Analog Devices, Inc.)
ADG714BRUZ-REELAnalog Devices
ADG714BRU-REELADI (Analog Devices, Inc.)
ADG715BRU
ADG719Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.