- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $12.397 | $12.40 |
| 10+ | $12.019 | $120.19 |
| 200+ | $0.197 | $39.40 |
| 750+ | $0.19 | $142.50 |
| 1500+ | $0.187 | $280.50 |
AD8428ARZ Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - AD8428ARZ Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - AD8428ARZ
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Spanning - Leveringsspanne (min) | 8 V |
| Spanning - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Leverancier Device Pakket | 8-SOIC |
| slew Rate | 50V/µs |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Output Type | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 6.5mA |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Current - Input Bias | 200 nA |
| Base Productnummer | AD8428 |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| -3dB bandbreedte | 3.5 MHz |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. AD8428ARZ.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | AD8428ARZ-RL | AD8428BRZ-RL | AD8429ARZ-R7 | AD8429ARZ |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Current - Output / Channel | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Voltage - Input Offset | - | - | - | - |
| slew Rate | - | - | - | - |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| -3dB bandbreedte | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Spanning - Leveringsspanne (min) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Input Bias | - | - | - | - |
| Spanning - Supply Span (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Amplifier Type | - | - | - | - |
AD8426BCPZ-R7Analog Devices Inc.IC INST AMP 2 CIRCUIT 16LFCSP
AD8426ACPZAnalog Devices
AD842AR-16ADI (Analog Devices, Inc.)
AD8426BCPZ-WPAnalog Devices
AD8429Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.