- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
AD7712.pdfPcn veroudering/ eol
Multiple Device Family 05/Oct/2010.pdfAD7712AQ Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - AD7712AQ Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - AD7712AQ
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Supply, Digital | 5V |
| Voltage - Supply, Analog | 5V ~ 10V |
| Leverancier Device Pakket | 24-CDIP |
| Serie | - |
| Sampling Rate (Per Second) | 1k |
| Reference Type | External, Internal |
| Verhouding - S / H: ADC | - |
| Verpakking / doos | 24-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal ingangen | 1 |
| Aantal bits | 24 |
| Aantal A / D omzetters | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Kenmerken | PGA |
| data Interface | SPI |
| Configuratie | MUX-PGA-ADC |
| Base Productnummer | AD7712 |
| architectuur | Sigma-Delta |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. AD7712AQ.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | AD7712AN | AD7712ANZ | AD7712ARZ-REEL | AD7712ARZ |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| Aantal bits | - | 16 | 8 | 14 |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Reference Type | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Configuratie | - | - | - | S/H-ADC |
| Aantal A / D omzetters | - | - | - | 2 |
| Aantal ingangen | - | - | - | 2 |
| Sampling Rate (Per Second) | - | - | - | 65M |
| data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Voltage - Supply, Digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Verhouding - S / H: ADC | - | - | - | 1:1 |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Supply, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| architectuur | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
Download AD7712AQ PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor AD7712AQ - Analog Devices Inc..
AD7712AARZADI (Analog Devices, Inc.)
AD7712AARADI (Analog Devices, Inc.)
AD7712ADADI (Analog Devices, Inc.)Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.