- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
S-8550,51 Series.pdfPCN -ontwerp/specificatie
All Dev Materials Chg 23/Mar/2020.pdf Solder Plating Material Chg 10/Dec/2018.pdfPcn veroudering/ eol
S-8551A 11/Mar/2015.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.28 | $0.28 |
| 10+ | $0.23 | $2.30 |
| 30+ | $0.208 | $6.24 |
| 100+ | $0.181 | $18.10 |
| 500+ | $0.17 | $85.00 |
| 1000+ | $0.163 | $163.00 |
S-8551AA-M5T1U Tech -specificaties
ABLIC Inc. - S-8551AA-M5T1U Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als ABLIC Inc. - S-8551AA-M5T1U
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | ABLIC |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 1.1V |
| Voltage - Output (Max) | 4V |
| Voltage - Input (Min) | 2V |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| topologie | Buck |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Leverancier Device Pakket | SOT-23-5 |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | SC-74A, SOT-753 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Functie | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen | 1.2MHz |
| Current - Output | 600mA |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als ABLIC Inc. S-8551AA-M5T1U.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | S-8551AA-M5T1G | S-8550AA-M5T1U | S-8550AA-M5T1G | S-8550AA-I8T1U |
| Fabrikant | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frequentie - Schakelen | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Synchronous Rectifier | - | - | - | - |
| Functie | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Min) | - | - | - | - |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download S-8551AA-M5T1U PDF -datasheets en ABLIC Inc. -documentatie voor S-8551AA-M5T1U - ABLIC Inc..
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.