Bekijk alles

Raadpleeg de Engelse versie als onze officiële versie.Opbrengst

Europa
France(Français) Germany(Deutsch) Italy(Italia) Poland(polski) Netherlands(Nederland) Spain(español) Turkey(Türk dili) Israel(עִבְרִית) Denmark(Dansk) Switzerland(Deutsch) United Kingdom(English)
Aziatisch-Pacifisch
Japan(日本語) Korea(한국의) Thailand(ภาษาไทย) Malaysia(Melayu) Singapore(Melayu) Philippines(Pilipino)
Afrika, India en het Midden -Oosten
India(हिंदी)
Noord Amerika
United States(English) Canada(English) Mexico(español)
HuisproductenOptoelectronicsFiber Optics - Transceiver Modules

Fiber Optics - Transceiver Modules

174 -producten gevonden

Product lijst

1234
Vergelijken Beeld Deel # Fabrikant Beschrijving Inventaris ECAD -model RoHS Voltage - Levering Pakket Base Productnummer Golflengte Datasnelheid toepassingen connector Type montage Type Serie Aantal stuks
FTLC1154RDPL FTLC1154RDPL Finisar Corporation XCVRQSFP28 10KM100GBASE-LR44X 13 Op voorraad34 pcs - Tray FTLC1154 - 100Gbps General Purpose - Pluggable, QSFP28 -
FTLF1323P1BTR FTLF1323P1BTR Finisar Corporation TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM Op voorraad923 pcs 3.1V ~ 3.5V Tray FTLF1323 1310nm 155Mbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
FTLX1612M3BCL FTLX1612M3BCL Finisar Corporation 40K XFP OPTICAL TRANSCEIVER Op voorraad3950 pcs 3.3V, 5V Tray FTLX1612 1550nm 10Gbs Ethernet LC Duplex Panel Mount -
AFBR-5710PZ AFBR-5710PZ Broadcom Limited TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD Op voorraad1775 pcs 3.3V Bulk AFBR-5710 850nm - Ethernet SFP Pluggable, SFP -
AFBR-57R5AEZ AFBR-57R5AEZ Broadcom Limited TXRX OPT SFP DGTL 850NM Op voorraad2017 pcs 3.3V Bulk AFBR-57R5 850nm 4.25Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFBR-5805Z AFBR-5805Z Broadcom Limited TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9 Op voorraad901 pcs 3.3V Bulk AFBR-5805 1310nm - General Purpose SC Through Hole -
FTLX8574D3BCL FTLX8574D3BCL Finisar Corporation TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM Op voorraad695 pcs 3.3V Tray FTLX8574 850nm 10.5Gbps Ethernet, Fibre Channel LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFBR-5803AZ AFBR-5803AZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP Op voorraad844 pcs 3.3V, 5V Bulk AFBR-5803 1300nm 100Mbps General Purpose SC Through Hole -
FTLF1318P2BTL FTLF1318P2BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 1.25GBPS 1310NM Op voorraad678 pcs 3V ~ 3.6V Tray FTLF1318 1310nm 1.25Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFCT-5964NLZ AFCT-5964NLZ Broadcom Limited TXRX OPT SM SONET OC3/SDH 2X10 Op voorraad358 pcs 3.1V ~ 3.5V Bulk - 1300nm 115Mbps General Purpose LC Duplex Through Hole METRAK
FTLX8512D3BCL FTLX8512D3BCL Finisar Corporation TXRX XFP SGL 10.5GB/S 850NM Op voorraad4040 pcs 3.3V Bulk - 850nm 10.5Gbs Ethernet LC Duplex Pluggable, XFP -
AFBR-5601Z AFBR-5601Z Broadcom Limited TXRX GBIC 1.25GBE 850NM Op voorraad5390 pcs 4.75V ~ 5.25V Bulk AFBR-5601 850nm - Ethernet GBIC Through Hole -
AFBR-5903Z AFBR-5903Z Broadcom Limited TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP Op voorraad511 pcs 3.3V Bulk AFBR-5903 1300nm 100Mbps General Purpose MTRJ Through Hole -
HFBR-5963ALZ HFBR-5963ALZ Broadcom Limited TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5 Op voorraad545 pcs 3.3V Bulk HFBR-5963 1300nm 155MBd Ethernet LC Duplex Through Hole -
AFBR-5805AZ AFBR-5805AZ Broadcom Limited TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9 Op voorraad1142 pcs 3.3V Bulk AFBR-5805 1310nm - General Purpose SC Through Hole -
AFBR-703ASDZ AFBR-703ASDZ Broadcom Limited TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR Op voorraad4190 pcs 3.3V Bulk AFBR-703 850nm 10.312Gbd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
FTLF8529P3BCV FTLF8529P3BCV Finisar Corporation TXRX SFP+ 850NM 14.025GB/S Op voorraad4090 pcs 3.3V Bulk - 850nm 14.025Gbps Fibre Channel Links LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFBR-5803Z AFBR-5803Z Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC Op voorraad1548 pcs 3.3V, 5V Bulk AFBR-5803 1300nm 100Mbps General Purpose SC Through Hole -
AFBR-5710APZ AFBR-5710APZ Broadcom Limited TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH Op voorraad1325 pcs 3.3V Bulk AFBR-5710 850nm 1.25Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFCT-5715LZ AFCT-5715LZ Broadcom Limited TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI Op voorraad4930 pcs 3.14V ~ 3.47V Bulk AFCT-5715 1310nm 1.25Gbd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
FCLF8521P2BTL FCLF8521P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M Op voorraad618 pcs 3.3V Bulk FCLF8521 - 1000Mbps Ethernet RJ45 Pluggable, SFP Copper -
AFBR-79EEPZ AFBR-79EEPZ Broadcom Limited 40G QSFP+ SR4 TXRX MOD 300M MMF Op voorraad4140 pcs 3.3V Tray AFBR-79 850nm 10.3125Gbps Ethernet MTP® (MPO) Pluggable, QSFP+ -
AFBR-59F2Z AFBR-59F2Z Broadcom Limited TXRX 250MBD LVDS BARE FBR CLAMP Op voorraad1470 pcs 3.3V Bulk AFBR-59F2 650nm 250MBd General Data Transfer - Through Hole -
FWLF16217D47 FWLF16217D47 Finisar Corporation TXRX SFP 2.67GB/S 1471NM Op voorraad106 pcs 3.15V ~ 3.6V Bulk FWLF16217 1471nm 2.67Gbs Ethernet Network LC Pluggable, SFP -
FCLF-8521-3 FCLF-8521-3 Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1.25GB/S Op voorraad4320 pcs 3.3V Tray - - 1.25Gbs Ethernet RJ45 Pluggable, SFP Copper -
AFBR-59SMI2Z AFBR-59SMI2Z Broadcom Limited 250 MBD TRANSCEIVER POF, SMI Op voorraad3890 pcs 3V ~ 3.6V Bulk AFBR-59 650nm 250MBd Ethernet SMI Through Hole -
AFBR-S10TR001Z AFBR-S10TR001Z Broadcom Limited TX FIBER OPTIC POF Op voorraad1128 pcs 5V Bulk AFBR-S10 650nm - - Versatile-Link Surface Mount -
FWLF16217D53 FWLF16217D53 Finisar Corporation TXRX SFP 2.67GB/S 1531NM Op voorraad119 pcs 3.15V ~ 3.6V Bulk FWLF16217 1531nm 2.67Gbs Ethernet Network LC Pluggable, SFP -
FTLX8571D3BCV FTLX8571D3BCV Finisar Corporation TXRX OPT 1G/10G 850NM Op voorraad3740 pcs 3.3V Bulk - 850nm 10.3Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
FTLX8571D3BCL FTLX8571D3BCL Finisar Corporation TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM Op voorraad4070 pcs 3.3V Tray - 850nm 10Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFBR-57B4APZ AFBR-57B4APZ Broadcom Limited DC-50MBD 850NM VCSEL SFP DMI Op voorraad740 pcs 3V ~ 3.6V Tray AFBR-57B4 845nm 50MBd Networking LC Duplex Pluggable, SFP -
AFCT-701SDZ AFCT-701SDZ Broadcom Limited TXRX SFP+ SMF 10BGD 1310NM Op voorraad3990 pcs 3.3V Bulk AFCT-701 1310nm 10.312Gbd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
FTLF8519P3BTL FTLF8519P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM Op voorraad1044 pcs 3.3V Bulk FTLF8519 850nm 2.125Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFBR-59F3Z AFBR-59F3Z Broadcom Limited TXRX 650NM Op voorraad3900 pcs 3.3V Bulk AFBR-59 650nm 1Gbps General Data Transfer - Through Hole -
FTLF8519P2BNL FTLF8519P2BNL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 2 GB/S 850NM Op voorraad4720 pcs 3V ~ 3.6V Tray - 850nm 2.125Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
FTLX1471D3BTL FTLX1471D3BTL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM Op voorraad321 pcs 3.3V Bulk FTLX1471 1310nm 10Gbs Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFCT-5715APZ AFCT-5715APZ Broadcom Limited TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI Op voorraad5010 pcs 3.14V ~ 3.47V Bulk AFCT-5715 1310nm 1.25Gbd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFBR-5103Z AFBR-5103Z Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPL SC SIP Op voorraad3880 pcs 4.75V ~ 5.25V Bulk AFBR-5103 1300nm 100Mbps General Purpose SC Through Hole -
FCLF8522P2BTL FCLF8522P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1.25GB/S Op voorraad739 pcs 3.3V Tray FCLF8522 - 1.25Gbps Ethernet RJ45 Pluggable, SFP Copper -
FTLF8519P3BNL FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V Op voorraad1571 pcs 3.3V Tray FTLF8519 850nm 2.125Gbps General Purpose LC Duplex Pluggable, SFP -
FTLF8528P3BCV FTLF8528P3BCV Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 2X/4X/8X SFP+ Op voorraad707 pcs 3.3V Bulk FTLF8528 850nm 8.5Gbps Fibre Channel Links LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFBR-57E6APZC AFBR-57E6APZC Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET 125MBD SFP Op voorraad496 pcs 3.3V ~ 3.6V Bulk AFBR-57E6 1310nm 125MBd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFBR-707SDZ AFBR-707SDZ Broadcom Limited TXRX SFP+ 10GBE LRM SR Op voorraad4940 pcs 3.3V Bulk AFBR-707 1310nm 10.312Gbd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
HFBR-57E5APZ HFBR-57E5APZ Broadcom Limited TXRX MM SFP LC DMI BAIL DELATCH Op voorraad709 pcs 3V ~ 3.6V Bulk HFBR-57E5 1310nm 125MBd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
FWLF16217D49 FWLF16217D49 Finisar Corporation TXRX SFP 2.67GB/S 1491NM Op voorraad99 pcs 3.15V ~ 3.6V Bulk FWLF16217 1491nm 2.67Gbs Ethernet Network LC Pluggable, SFP -
FTLF8519P2BCL FTLF8519P2BCL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 2 GB/S 850NM Op voorraad4290 pcs 3V ~ 3.6V Tray - 850nm 2.125Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
FWLF16217D55 FWLF16217D55 Finisar Corporation TXRX SFP 2.67GB/S 1551NM Op voorraad131 pcs 3.15V ~ 3.6V Bulk FWLF16217 1551nm 2.67Gbs Ethernet Network LC Pluggable, SFP -
FTLX1471D3BCL FTLX1471D3BCL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM Op voorraad477 pcs 3.3V Tray FTLX1471 1310nm 10Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFBR-5905Z AFBR-5905Z Broadcom Limited TXRX OPT OC3 MTRJ SFF 2X5DIP Op voorraad4210 pcs 3.3V Bulk AFBR-5905 1300nm - General Purpose MTRJ Through Hole -
AFBR-5903EZ AFBR-5903EZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 125MBD MMF 2X5 Op voorraad621 pcs 3.3V Bulk AFBR-5903 1308nm 100Mbps Ethernet MTRJ Through Hole -
1234
0 RFQ
Winkelmand (0 Items)
Het is leeg.
Vergelijk lijst (0 Items)
Het is leeg.
Feedback

Uw feedback is belangrijk!Bij Allelco waarderen we de gebruikerservaring en streven we ernaar deze constant te verbeteren.
Deel uw opmerkingen met ons via ons feedbackformulier en we zullen onmiddellijk reageren.
Bedankt voor het kiezen van Allelco.

Onderwerp
E-mail
Comments
Captcha
Sleep of klik om het bestand te uploaden
Upload bestand
Typen: .xls, .xlsx, .doc, .Docx, .jpg, .png en .pdf.
MAX -bestandsgrootte: 10 MB