- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
FRSH Series Z1-Foil (Y4061-66).pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $7.575 | $7.58 |
Y4063825R000B0R Tech -specificaties
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y4063825R000B0R Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y4063825R000B0R
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Tolerantie | ±0.1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±2.5ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 1206 |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) |
| Serie | FRSH |
| panel Mode | 825 Ohms |
| Vermogen (Watt) | 0.5W, 1/2W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 225°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Kenmerken | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Metal Foil |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y4063825R000B0R.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | Y40636K81000B0R | Y40633K83000B0R | Y40636K25000B0W | Y40637K50000B0R |
| Fabrikant | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Beëindiging | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| panel Mode | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download Y4063825R000B0R PDF -datasheets en Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio -documentatie voor Y4063825R000B0R - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio.
Y4065TE Connectivity LairdRF ANT 418MHZ YAGI N FEM BRKT MT
Y4065100R000F0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 100 OHM 1% 0.8W 2010
Y4065178R000F0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 178 OHM 1% 0.8W 2010
Y406510R0000F0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 10 OHM 1% 0.8W 2010
Y406430K0000Q0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 30K OHM 0.02% 0.6W 1506
Y4065120R000F0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 120 OHM 1% 0.8W 2010
Y4065100R000F0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 100 OHM 1% 0.8W 2010
Y406510R0000F0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 10 OHM 1% 0.8W 2010Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.