- Bran***Lewis
- 2026/05/11
8951420000 Tech -specificaties
Weidmüller - 8951420000 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Weidmüller - 8951420000
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Weidmuller |
| Spanning - uitgang 6 | - |
| Spanning - uitgang 5 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolatie | 4 kV |
| Size / Dimension | 7.09' L x 5.91' W x 5.12' H (180.0mm x 150.0mm x 130.0mm) |
| Serie | Connect Power Pro-M (1000W) |
| Vermogen (Watt) | 1000W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| Minimale belasting vereist | - |
| Input Type | AC |
| Kenmerken | Adjustable Output, IP20, Load Sharing, Universal Input |
| doeltreffendheid | 91% |
| Current - Output (Max) | 40A |
| Goedkeuringsbureau | CE, cULus, cURus, GOST, TUV |
| toepassingen | ITE (Commercial) |
| AC -spanning - invoer | 85 ~ 264 VAC |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.6018 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Weidmüller 8951420000.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 8951400010 | 8951420010 | 8951400000 | 8951410000 |
| Fabrikant | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| Voltage - Output 2 | - | - | - | - |
| Voltage - Isolatie | - | - | - | - |
| Voltage - Output 1 | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Voltage - Output 3 | - | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Spanning - uitgang 5 | - | - | - | - |
| AC -spanning - invoer | - | - | - | - |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Minimale belasting vereist | - | - | - | - |
| Voltage - Output 4 | - | - | - | - |
| Spanning - uitgang 6 | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| doeltreffendheid | - | - | - | - |
8951420010WeidmüllerAC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 1000W
8951410000WeidmüllerAC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 500W
8952-0-05-01-00-00-03-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN
8951400010WeidmüllerAC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 250W
8952-0-05-21-00-00-03-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN
89524-05Honeywell Sensing and Productivity SolutionsOPERATOR CONTROLS-VEHICLE SWITCH
8951370010WeidmüllerAC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 500W
8952-0-05-80-00-00-03-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN
8951380010WeidmüllerAC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 1000W
8952-0-05-34-00-00-03-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN
8951390010WeidmüllerAC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120WUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.