- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.384 | $0.38 |
| 200+ | $0.153 | $30.60 |
| 500+ | $0.149 | $74.50 |
| 1000+ | $0.146 | $146.00 |
1791630000 Tech -specificaties
Weidmüller - 1791630000 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Weidmüller - 1791630000
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Weidmuller |
| Wire Beëindiging | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Wire Gauge | 14-26 AWG |
| Spanning | 300 V |
| Moment - Schroef | 0.4-0.5 Nm (3.5-4.4 Lb-In) |
| Serie | Omnimate PM |
| Schroefdraad | M2.5 |
| Screw Material - Plating | - |
| Posities Per Level | 2 |
| toonhoogte | 0.197' (5.00mm) |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -50°C ~ 120°C |
| Aantal Levels | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| mating Orientation | Horizontal with Board |
| Materiaal behuizing | Thermoplastic, Wemid |
| Kenmerken | Interlocking (Side) |
| Actueel | 15 A |
| Contact Material - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| Kleur | Black |
| Clamp Material - Plating | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Weidmüller 1791630000.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 1791620000 | 1791640000 | 1791610000 | 1791710000 |
| Fabrikant | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| Clamp Material - Plating | - | - | - | - |
| Moment - Schroef | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Actueel | - | - | - | - |
| mating Orientation | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Schroefdraad | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Posities Per Level | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Contact Material - Plating | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Spanning | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Wire Beëindiging | - | - | - | - |
| Screw Material - Plating | - | - | - | - |
| Aantal Levels | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiaal behuizing | - | - | - | - |
Download 1791630000 PDF -datasheets en Weidmüller -documentatie voor 1791630000 - Weidmüller.
1791774Phoenix ContactFFKDSA/V1-5 08- 7
1791758Phoenix ContactTERM BLOCK 1POS TOP ENTRY PCB
1791732Phoenix ContactFFKDSA/V1-5 08- 6
1791693Phoenix ContactTERM BLOCK 7POS 45DEG 5.08MM PCB
1791761Phoenix ContactTERM BLOCK 1POS TOP ENTRY PCB
1791710000WeidmüllerTERM BLOCK 4POS 45DEG 5MM PCBUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.