- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MI-J00 Series.pdfOmgevingsinformatie
Vicor REACH.pdfMI-J6X-IA-S Tech -specificaties
Vicor Corporation - MI-J6X-IA-S Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vicor Corporation - MI-J6X-IA-S
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Vicor |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 5.2V |
| Voltage - Isolatie | 3 kV |
| Voltage - Input (Min) | 125V |
| Voltage - Input (Max) | 400V |
| Type | Isolated Module |
| Size / Dimension | 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) |
| Serie | MI-J00™ (10W) |
| Vermogen (Watt) | 10 W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 9-DIP Module |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP |
| doeltreffendheid | 90% |
| Current - Output (Max) | 1.9A |
| Base Productnummer | MI-J6X |
| toepassingen | ITE (Commercial) |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vicor Corporation MI-J6X-IA-S.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MI-J6X-IA-F4 | MI-J6X-IA-F1 | MI-J6X-IY-S | MI-J6X-IA-F2 |
| Fabrikant | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Output 3 | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Voltage - Output 1 | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Output 2 | - | - | - | - |
| Voltage - Isolatie | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Type | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Min) | - | - | - | - |
| doeltreffendheid | - | - | - | - |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
Download MI-J6X-IA-S PDF -datasheets en Vicor Corporation -documentatie voor MI-J6X-IA-S - Vicor Corporation.
MI-J6X-IYVicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 50W
MI-J6X-IA-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 10W
MI-J6X-IAVicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 10W
MI-J6X-IA-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 10W
MI-J6X-IZVicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 25W
MI-J6X-IY-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 50W
MI-J6X-IA-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 10W
MI-J6X-IZ-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 25W
MI-J6X-IY-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 50W
MI-J6W-MZ-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.5V 25W
MI-J6W-MZ-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.5V 25W
MI-J6X-IZ-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 25W
MI-J6W-MZ-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 5.5V 25W
MI-J6X-IY-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 50W
MI-J6W-MZ-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.5V 25W
MI-J6X-IY-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 50W
MI-J6X-IA-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 10W
MI-J6X-IY-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 5.2V 50WUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.