- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
DF3A5.6LFU.pdfDF3A5.6LFU(TE85L,F Tech -specificaties
Toshiba Semiconductor and Storage - DF3A5.6LFU(TE85L,F Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Toshiba Semiconductor and Storage - DF3A5.6LFU(TE85L,F
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | TAEC Product (Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation) |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 3.5V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | - |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 5.3V |
| Unidirectionele kanalen | 2 |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | USM |
| Serie | - |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos | SC-70, SOT-323 |
| Andere namen | DF3A5.6LFU(TE85LF)CT DF3A5.6LFU(TE85LF)CT-ND DF3A5.6LFU(TE85LFCT |
| Temperatuur | - |
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - |
| Capacitieve @ Frequentie | 8pF @ 1MHz |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Loodvrij / RoHS-conform |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Toshiba Semiconductor and Storage DF3A5.6LFU(TE85L,F.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DF3A5.6FU(TE85L,F) | DF3A6.2F(TE85L,F) | DF3A5.6LFV(TPL3,Z) | DF3A5.6LFU,LF |
| Fabrikant | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Spanning - Onderbreking (Min) | - | - | - | - |
| Capacitieve @ Frequentie | - | - | - | - |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | - | - | - | - |
| Unidirectionele kanalen | - | - | - | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Andere namen | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
Download DF3A5.6LFU(TE85L,F PDF -datasheets en Toshiba Semiconductor and Storage -documentatie voor DF3A5.6LFU(TE85L,F - Toshiba Semiconductor and Storage.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.