- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
SXT214 Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.327 | $0.33 |
SXT21419AA27-22.1184M Tech -specificaties
Suntsu Electronics, Inc. - SXT21419AA27-22.1184M Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Suntsu Electronics, Inc. - SXT21419AA27-22.1184M
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Suntsu Electronics, Inc. |
| Type | MHz Crystal |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serie | SXT214 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Operating Mode | Fundamental |
| montage Type | Surface Mount |
| Belastingscapaciteit | 19pF |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Tolerance | ±50ppm |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 22.1184 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 120 Ohms |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH info available upon request |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Suntsu Electronics, Inc. SXT21419AA27-22.1184M.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SXT21419AA27-22.1184MT | SXT21419AA27-18.432M | SXT21419AA27-16.384MT | SXT21419AA27-18.432MT |
| Fabrikant | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Belastingscapaciteit | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Operating Mode | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ratings | - | - | - | - |
| Frequentie | - | - | - | - |
| Frequency Tolerance | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Download SXT21419AA27-22.1184M PDF -datasheets en Suntsu Electronics, Inc. -documentatie voor SXT21419AA27-22.1184M - Suntsu Electronics, Inc..
SXT21419AA27-18.432MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 18.432MHZ 19PF SMD
SXT21419AA27-27.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 27.0000MHZ 19PF SMD
SXT21419AA27-16.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 16.0000MHZ 19PF SMD
SXT21419AA27-26.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 26.0000MHZ 19PF SMD
SXT21419AA27-20.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 20.0000MHZ 19PF SMD
SXT21419AA27-22.1184MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 22.1184MHZ 19PF SMD
SXT21419AA27-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 25.0000MHZ 19PF SMD
SXT21419AA27-24.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.0000MHZ 19PF SMD
SXT21419AA27-16.384MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 16.384MHZ 19PF SMD
SXT21419AA17-52.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 52.000MHZ 19PF SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.