- Bran***Lewis
- 2026/05/11
SXO53C3C171-16.000MT Tech -specificaties
Suntsu Electronics, Inc. - SXO53C3C171-16.000MT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Suntsu Electronics, Inc. - SXO53C3C171-16.000MT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Suntsu Electronics, Inc. |
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | CMOS |
| Temperatuur | -10°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 16 MHz |
| Current - Supply (Max) | 16mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Suntsu Electronics, Inc. SXO53C3C171-16.000MT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SXO53C3C171-16.000M | SXO53C3C171-100.000MT | SXO53C3C171-125.000MT | SXO53C3C171-12.000MT |
| Fabrikant | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Current - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Base Resonator | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| uitgang | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Functie | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frequentie | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
SXO53C3C171-27.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-20.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-12.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-10.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-125.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-24.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-100.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.