- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Omgevingsinformatie
Sullins Connector Solutions REACH.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $4.493 | $4.49 |
GCB05DYHN Tech -specificaties
Sullins Connector Solutions - GCB05DYHN Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Sullins Connector Solutions - GCB05DYHN
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Sullins Connector Solutions |
| Beëindiging | Solder, Staggered |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.050' (1.27mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 5 |
| Aantal posities | 10 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | - |
| Kenmerken | - |
| contact type | Cantilever |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062' (1.57mm) |
| Base Productnummer | GCB05 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Sullins Connector Solutions GCB05DYHN.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | GCB05DYHN-S1355 | GCB05DYRN-S1355 | GCB05DYHD | GCB05DYFN |
| Fabrikant | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Aantal posities / Bay / Row | - | - | - | - |
| card Dikte | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kaarttype | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| contact type | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| flens Feature | - | - | - | - |
| Geslacht | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Contact Finish | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Uitlezen | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Materiaal - Isolatie | - | - | - | - |
Download GCB05DYHN PDF -datasheets en Sullins Connector Solutions -documentatie voor GCB05DYHN - Sullins Connector Solutions.
GCB05DYRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYRQSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYHTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYFRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYHRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DHRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYHDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DHRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYRTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DHRTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYHN-S1355Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYFDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYFTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYFN-S1355Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYFNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050
GCB05DYRN-S1355Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.