- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
xxCxxDRYx Drawing.pdfOmgevingsinformatie
Sullins Connector Solutions REACH.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $3.149 | $3.15 |
EEC10DRYS Tech -specificaties
Sullins Connector Solutions - EEC10DRYS Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Sullins Connector Solutions - EEC10DRYS
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Sullins Connector Solutions |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 10 |
| Aantal posities | 20 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Full Bellows |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | 100.0µin (2.54µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Kleur | Blue |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062" (1.57mm) |
| Base Productnummer | EEC10 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Sullins Connector Solutions EEC10DRYS.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | EEC10DRYI-S93 | EEC10DRYI-S13 | EEC10DRYS-S734 | EEC10DRYN-S13 |
| Fabrikant | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Geslacht | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte | - | - | - | - |
| contact type | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kaarttype | - | - | - | - |
| card Dikte | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Contact Finish | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Uitlezen | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| flens Feature | - | - | - | - |
| Aantal posities / Bay / Row | - | - | - | - |
| Materiaal - Isolatie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Download EEC10DRYS PDF -datasheets en Sullins Connector Solutions -documentatie voor EEC10DRYS - Sullins Connector Solutions.
EEC10DRYH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DTEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC12DRAHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
EEC12DRAH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
EEC10DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.