- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
RNS Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.041 | $0.04 |
RNS1FTD1K13 Tech -specificaties
Stackpole Electronics Inc - RNS1FTD1K13 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Stackpole Electronics Inc - RNS1FTD1K13
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics, Inc. |
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | Axial |
| Size / Dimension | 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm) |
| Serie | RNS |
| panel Mode | 1.13 kOhms |
| Vermogen (Watt) | 1W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | Axial |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Metal Film |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Stackpole Electronics Inc RNS1FTD1K13.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | RNS1FTD1K37 | RNS1FTD1K15 | RNS1FTD1K30 | RNS1FTD1K18 |
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Aantal Beëindiging | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| panel Mode | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
Download RNS1FTD1K13 PDF -datasheets en Stackpole Electronics Inc -documentatie voor RNS1FTD1K13 - Stackpole Electronics Inc.
RNS1FTD1K27Stackpole Electronics IncRES 1.27K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD19R6Stackpole Electronics IncRES 19.6 OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K20Stackpole Electronics IncRES 1.2K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K24Stackpole Electronics IncRES 1.24K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD19R1Stackpole Electronics IncRES 19.1 OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K10Stackpole Electronics IncRES 1.1K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD19K1Stackpole Electronics IncRES 19.1K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K15Stackpole Electronics IncRES 1.15K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K00Stackpole Electronics IncRES 1K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K30Stackpole Electronics IncRES 1.3K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K37Stackpole Electronics IncRES 1.37K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K33Stackpole Electronics IncRES 1.33K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K21Stackpole Electronics IncRES 1.21K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K05Stackpole Electronics IncRES 1.05K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD19K6Stackpole Electronics IncRES 19.6K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K07Stackpole Electronics IncRES 1.07K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K18Stackpole Electronics IncRES 1.18K OHM 1% 1W AXIAL
RNS1FTD1K02Stackpole Electronics IncRES 1.02K OHM 1% 1W AXIALUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.