- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.37 | $1.37 |
TW-03-08-G-S-185-375 Tech -specificaties
Samtec Inc. - TW-03-08-G-S-185-375 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. - TW-03-08-G-S-185-375
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Samtec, Inc. |
| Beëindiging | Solder |
| Afstand tussen rijen | - |
| toonhoogte | 0.079" (2.00mm) |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities | 3 |
| montage Type | Through Hole |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Lengte - Staart | 0.375" (9.525mm) |
| Lengte - Stack Hoogte | 0.185" (4.699mm) |
| Lengte - Post (Mating) | 0.271" (6.883mm) |
| Lengte - algehele pin | 0.831" (21.107mm) |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | 20.0µin (0.51µm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Kleur | Black |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. TW-03-08-G-S-185-375.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | TW-03-08-G-S-680-075 | TW-03-08-G-S-175-270 | TW-03-08-G-S-475-115 | TW-03-08-G-S-475-155 |
| Fabrikant | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Lengte - algehele pin | - | - | - | - |
| Afstand tussen rijen | - | - | - | - |
| Contact Finish - Post (Mating) | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Lengte - Staart | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Lengte - Post (Mating) | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Lengte - Stack Hoogte | - | - | - | - |
TW-03-08-LM-D-440-035Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 6POS
TW-03-08-G-S-511-118Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 3POS
TW-03-08-G-D-510-100Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 6POS
TW-03-08-G-S-175-270Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 3POS
TW-03-08-G-D-550-140Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 6POS
TW-03-08-G-D-480-175Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 6POS
TW-03-08-G-D-510-125Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 6POS
TW-03-08-G-S-475-155Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 3POS
TW-03-08-G-S-400-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 3POS
TW-03-08-G-S-140-100Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 3POS
TW-03-08-G-D-622-104Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 6POS
TW-03-08-G-D-491-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 6POS
TW-03-08-G-S-240-260Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 3POS
TW-03-08-G-D-550-100Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 6POS
TW-03-08-G-S-680-075Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 3POS
TW-03-08-G-S-580-125Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 3POS
TW-03-08-G-S-475-115Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 3POS
TW-03-08-G-S-620-105Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 3POSUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.