- Bran***Lewis
- 2026/05/11
FW-15-03-L-D-316-065 Tech -specificaties
Samtec Inc. - FW-15-03-L-D-316-065 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. - FW-15-03-L-D-316-065
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Samtec, Inc. |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | Flex Stack, FW |
| Afstand tussen rijen | 0.050" (1.27mm) |
| toonhoogte | 0.050" (1.27mm) |
| Pakket | Bulk |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities | 30 |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Lengte - Staart | - |
| Lengte - Stack Hoogte | 0.316" (8.026mm) |
| Lengte - Post (Mating) | 0.065" (1.651mm) |
| Lengte - algehele pin | 0.381" (9.677mm) |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Kleur | Black |
| Base Productnummer | FW-15-03 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. FW-15-03-L-D-316-065.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FW-15-03-L-D-315-065-A | FW-15-03-L-D-315-065 | FW-15-03-L-D-325-065-P | FW-15-03-L-D-330-065-ES |
| Fabrikant | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Afstand tussen rijen | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serie | - | - | - | - |
| Lengte - Staart | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lengte - Post (Mating) | - | - | - | - |
| Contact Finish - Post (Mating) | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Lengte - Stack Hoogte | - | - | - | - |
| Lengte - algehele pin | - | - | - | - |
Download FW-15-03-L-D-316-065 PDF -datasheets en Samtec Inc. -documentatie voor FW-15-03-L-D-316-065 - Samtec Inc..
FW-15-03-L-D-325-065-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-325-065Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-330-065-ESSamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-325-075-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-315-065-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-310-090Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-315-080Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-LM-D-115-075Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-305-065-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-325-075-ES-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-325-065-PSamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-305-065Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-315-080-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-315-065Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-315-075Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-335-065-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-330-065-ES-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
FW-15-03-L-D-310-078-ASamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.