- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $4.95 | $4.95 |
EW-10-14-G-D-472 Tech -specificaties
Samtec Inc. - EW-10-14-G-D-472 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. - EW-10-14-G-D-472
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Samtec, Inc. |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | Flex Stack, EW |
| Afstand tussen rijen | 0.100" (2.54mm) |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities | 20 |
| montage Type | Through Hole |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Lengte - Staart | 0.330" (8.382mm) |
| Lengte - Stack Hoogte | 0.472" (11.989mm) |
| Lengte - Post (Mating) | 0.628" (15.951mm) |
| Lengte - algehele pin | 1.430" (36.322mm) |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Kleur | Black |
| Base Productnummer | EW-10-14 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. EW-10-14-G-D-472.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | EW-10-14-G-D-770 | EW-10-14-G-D-438 | EW-10-14-G-D-780 | EW-10-14-G-D-750 |
| Fabrikant | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Lengte - Staart | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Contact Finish - Post (Mating) | - | - | - | - |
| Lengte - Post (Mating) | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | - | - | - | - |
| Lengte - algehele pin | - | - | - | - |
| Afstand tussen rijen | - | - | - | - |
| Lengte - Stack Hoogte | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kleur | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
Download EW-10-14-G-D-472 PDF -datasheets en Samtec Inc. -documentatie voor EW-10-14-G-D-472 - Samtec Inc..
EW-10-14-G-D-570Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-F-Q-1100Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-1100Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-F-S-700Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-300Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-750Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-625Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-650Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-F-S-821Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
EW-10-14-G-D-690Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-770Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-200Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-775Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-1000-001Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-780Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-1000Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-438Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
EW-10-14-G-D-500Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/HUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.