- Bran***Lewis
- 2026/05/11
DW-40-10-L-T-400 Tech -specificaties
Samtec Inc. - DW-40-10-L-T-400 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. - DW-40-10-L-T-400
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Samtec, Inc. |
| Beëindiging | Solder |
| Serie | Flex Stack, DW |
| Afstand tussen rijen | 0.100" (2.54mm) |
| toonhoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Aantal rijen | 3 |
| Aantal posities | 120 |
| montage Type | Through Hole |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Lengte - Staart | 0.110" (2.794mm) |
| Lengte - Stack Hoogte | 0.400" (10.160mm) |
| Lengte - Post (Mating) | 0.320" (8.128mm) |
| Lengte - algehele pin | 0.830" (21.082mm) |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Kleur | Black |
| Base Productnummer | DW-40-10 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Samtec Inc. DW-40-10-L-T-400.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DW-40-10-L-Q-400 | DW-40-10-L-D-400 | DW-40-10-L-T-200 | DW-40-10-L-T-450 |
| Fabrikant | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Lengte - Staart | - | - | - | - |
| Afstand tussen rijen | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Contact Finish - Post (Mating) | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lengte - algehele pin | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Lengte - Post (Mating) | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serie | - | - | - | - |
| Lengte - Stack Hoogte | - | - | - | - |
| toonhoogte | - | - | - | - |
| Contact Finish Dikte - Post (Mating) | - | - | - | - |
Download DW-40-10-L-T-400 PDF -datasheets en Samtec Inc. -documentatie voor DW-40-10-L-T-400 - Samtec Inc..
DW-40-10-L-T-450Samtec Inc.CONN HDR 120POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-S-D-590Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-S-Q-400Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-H-D-375Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-S-D-450Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-L-D-200Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-L-D-400Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-S-Q-200Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-S-D-200Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-L-D-495Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-L-Q-400Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-L-Q-200Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-L-D-450Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-L-Q-450Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-S-D-400Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-S-Q-450Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-L-T-200Samtec Inc.CONN HDR 120POS 0.1 STACK T/H
DW-40-10-S-D-430Samtec Inc.CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/HUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.