- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
STM32L151xD,152xD Datasheet.pdfPCN -verpakking
2.73KHz.pdfPCN -assemblage/oorsprong
STM32L1x 17/Nov/2022.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $3.582 | $3.58 |
| 10+ | $3.416 | $34.16 |
| 30+ | $3.142 | $94.26 |
| 100+ | $3.056 | $305.60 |
STM32L151RDT6 Tech -specificaties
STMicroelectronics - STM32L151RDT6 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als STMicroelectronics - STM32L151RDT6
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| Leverancier Device Pakket | 64-LQFP (10x10) |
| Snelheid | 32MHz |
| Serie | STM32L1 |
| RAM Size | 48K x 8 |
| Programmageheugentype | FLASH |
| Program Memory Size | 384KB (384K x 8) |
| randapparatuur | Brown-out Detect/Reset, Cap Sense, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Verpakking / doos | 64-LQFP |
| Pakket | Tray |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| oscillator Type | Internal |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O | 51 |
| montage Type | Surface Mount |
| EEPROM Size | 12K x 8 |
| gegevens Converters | A/D 21x12b; D/A 2x12b |
| Core Size | 32-Bit Single-Core |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M3 |
| connectiviteit | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Base Productnummer | STM32L151 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als STMicroelectronics STM32L151RDT6.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | STM32L151RDT6TR | STM32L151RDY6TR | STM32L151RCT6ATR | STM32L151RDT7 |
| Fabrikant | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| EEPROM Size | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Programmageheugentype | - | - | - | - |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| connectiviteit | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Snelheid | - | - | - | - |
| Aantal I / O | - | - | - | - |
| gegevens Converters | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| randapparatuur | - | - | - | - |
| oscillator Type | - | - | - | - |
| Core Size | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Download STM32L151RDT6 PDF -datasheets en STMicroelectronics -documentatie voor STM32L151RDT6 - STMicroelectronics.
STM32L151RCT6TRSTMicroelectronics
STM32L151UCY6TR,32STMicroelectronics
STM32L151RET6TRSTMicroelectronics
STM32L151RBT6TRSTMicroelectronics
STM32L151RCY6STMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.