- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HAT1089C-EL-E Tech -specificaties
Renesas - HAT1089C-EL-E Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Renesas - HAT1089C-EL-E
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Renesas Electronics Corporation |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.4V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±12V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | 6-CMFPAK |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 103mOhm @ 1A, 4.5V |
| Vermogensverlies (Max) | 850mW (Ta) |
| Verpakking / doos | 6-SMD, Flat Leads |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | 150°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 365 pF @ 10 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 4.5 nC @ 4.5 V |
| FET Type | P-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 2.5V, 4.5V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 20 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 2A (Ta) |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Renesas HAT1089C-EL-E.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HAT1091C-EL-E | HAT1091C0S-EL-E | HAT1093C-EL-E | HAT1096C-EL-E |
| Fabrikant | Renesas | Renesas | Renesas | Renesas |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | - | - | - | - |
| Vermogensverlies (Max) | - | - | - | - |
| Technologie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| FET Type | - | - | - | - |
HAT1081RRenesas Electronics Corporation
HAT1072H-ERenesas Electronics Corporation
HAT1072HWS-ERenesas Electronics America IncMICROCONTROLLER
HAT1093CWS-ERenesas Electronics America IncIC MCU 16BIT
HAT1081R-EL-ERenesas Electronics Corporation
HAT1069C-EL-ERenesas Electronics America IncMOSFET P-CH 12V 4A 6CMFPAK
HAT1095C-EL-ERenesas Electronics America Inc2A, 12V, P-CHANNEL MOSFET
HAT1072H-EL-ERenesas Electronics America IncMOSFET P-CH 30V 40A LFPAK
HAT1096C-EL-ERenesasHAT1096C - P-CHANNEL POWER MOSFE
HAT1091C-EL-ERenesasHAT1091C-EL-E - SILICON P CHANNE
HAT1069C0S-EL-ERenesasHAT1069C0S - P-CHANNEL POWER MOS
HAT1097RJ-E1-ERenesas Electronics Corporation
HAT1093C-EL-ERenesasHAT1093C - P-CHANNEL POWER MOSFE
HAT1089CRenesas Electronics Corporation
HAT1091C0S-EL-ERenesasHAT1091C0S - P-CHANNEL POWER MOS
HAT1097R-EL-ERenesas Electronics Corporation
HAT1090C-EL-ERenesas Electronics America IncMICROCONTROLLER
HAT1072H-ELRenesas Electronics CorporationUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.