- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
EL2480.pdfPcn veroudering/ eol
Multiple Devices 23/Apr/2012.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Alternate Manufacturing Site 05/Feb/2014.pdfPCN -verpakking
Label Change-All Devices 01/Dec/2022.pdfEL2480CSZ Tech -specificaties
Renesas Electronics America Inc - EL2480CSZ Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Renesas Electronics America Inc - EL2480CSZ
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Renesas Electronics Corporation |
| Spanning - Leveringsspanne (min) | 3 V |
| Spanning - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Input Offset | 2.5 mV |
| Leverancier Device Pakket | 14-SOIC |
| slew Rate | 1200V/µs |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Output Type | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits | 4 |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3mA (x4 Channels) |
| Current - Output / Channel | 55 mA |
| Current - Input Bias | 16 µA |
| Base Productnummer | EL2480 |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| -3dB bandbreedte | 250 MHz |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Renesas Electronics America Inc EL2480CSZ.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | EL2480CSZ-T13 | EL2480CSZ-T7 | EL2480CS-T7 | EL2480CS |
| Fabrikant | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Elantec |
| Current - Output / Channel | - | - | - | - |
| Spanning - Leveringsspanne (min) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | - | - | - | - |
| -3dB bandbreedte | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| slew Rate | - | - | - | - |
| Current - Input Bias | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Spanning - Supply Span (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input Offset | - | - | - | - |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Download EL2480CSZ PDF -datasheets en Renesas Electronics America Inc -documentatie voor EL2480CSZ - Renesas Electronics America Inc.
EL2501S(K)(TA)-GEverlight Electronics
EL2480CSZ-TIntersil (Renesas Electronics Corporation)
EL2501SEverlight Electronics
EL2480CS-T13Intersil (Renesas Electronics Corporation)
EL2470CS-02ElantecVIDEO AMPLIFIER, 4 CHANNEL(S),
EL2470CS-T7ElantecIC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 14SOIC
EL2501EL
EL2501S(K)
EL2480CSElantecIC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 14SOIC
EL2480CNElantecIC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 14SOIC
EL2470CN-02ElantecVIDEO AMPLIFIER, 4 CHANNEL(S), 1
EL2470CNElantecIC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 14DIPUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.