- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
OSTHMxx6080.pdfOSTHM166080 Tech -specificaties
On Shore Technology Inc. - OSTHM166080 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als On Shore Technology Inc. - OSTHM166080
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | On-Shore Technology, Inc. |
| Wire Beëindiging | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Wire Gauge | 12-28 AWG |
| Spanning | 250 V |
| Moment - Schroef | - |
| Serie | OSTHM |
| Schroefdraad | - |
| Screw Material - Plating | - |
| Posities Per Level | 16 |
| toonhoogte | 0.400" (10.16mm) |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -30°C ~ 105°C |
| Aantal Levels | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| mating Orientation | Vertical with Board |
| Materiaal behuizing | Thermoplastic |
| Kenmerken | Interlocking (Side) |
| Actueel | 8 A |
| Contact Material - Plating | Brass |
| Kleur | Gray |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als On Shore Technology Inc. OSTHM166080.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | OSTHM163080 | OSTHM164080 | OSTHM169080 | OSTHM165080 |
| Fabrikant | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. |
| Wire Beëindiging | - | - | - | - |
| Moment - Schroef | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Actueel | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Schroefdraad | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| mating Orientation | - | - | - | - |
| Clamp Material - Plating | - | - | - | - |
| Spanning | - | - | - | - |
| Aantal Levels | - | - | - | - |
| Screw Material - Plating | - | - | - | - |
| Posities Per Level | - | - | - | - |
| Contact Material - Plating | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Materiaal behuizing | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| toonhoogte | - | - | - | - |
Download OSTHM166080 PDF -datasheets en On Shore Technology Inc. -documentatie voor OSTHM166080 - On Shore Technology Inc..
OSTHM158081On Shore Technology Inc.TERM BLK 15P TOP ENTRY 10MM PCB
OSTHM164080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 7.62MM PCB
OSTHM167081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16POS TOP ENTRY 5MM PCB
OSTHM169080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16POS TOP ENT 7.5MM PCB
OSTHM165080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 5.08MM PCB
OSTHM168080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENTRY 10MM PCB
OSTHM163081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 3.81MM PCB
OSTHM167080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16POS TOP ENTRY 5MM PCB
OSTHM169081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16POS TOP ENT 7.5MM PCB
OSTHM168081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENTRY 10MM PCB
OSTHM166081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 10.16MM PCB
OSTHM173081On Shore Technology Inc.TERM BLK 17P TOP ENT 3.81MM PCB
OSTHM164081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 7.62MM PCB
OSTHM173080On Shore Technology Inc.TERM BLK 17P TOP ENT 3.81MM PCB
OSTHM165081On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 5.08MM PCB
OSTHM159081On Shore Technology Inc.TERM BLK 15POS TOP ENT 7.5MM PCB
OSTHM159080On Shore Technology Inc.TERM BLK 15POS TOP ENT 7.5MM PCB
OSTHM163080On Shore Technology Inc.TERM BLK 16P TOP ENT 3.81MM PCBUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.