- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPcn veroudering/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.273 | $0.27 |
| 200+ | $0.109 | $21.80 |
| 500+ | $0.105 | $52.50 |
| 1000+ | $0.103 | $103.00 |
74HCT3G04GD,125 Tech -specificaties
Nexperia USA Inc. - 74HCT3G04GD,125 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Nexperia USA Inc. - 74HCT3G04GD,125
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Nexperia |
| Voltage - Levering | 4.5V ~ 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | 8-XSON (2x3) |
| Serie | 74HCT |
| Verpakking / doos | 8-XFDFN |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal ingangen | 3 |
| Aantal circuits | 3 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL | 18ns @ 4.5V, 50pF |
| Type logica | Inverter |
| Input -logisch niveau - Laag | 0.8V |
| Input -logisch niveau - Hoog | 2V |
| Kenmerken | - |
| Current - Quiescent (Max) | 1 µA |
| Current - Output Hoog, Laag | 4mA, 4mA |
| Base Productnummer | 74HCT3G04 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Nexperia USA Inc. 74HCT3G04GD,125.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 74HCT3G04GD,125 | 74HCT3G06GD,125 | 74HCT3G04DP,125 | 74HCT3G04DC,125 |
| Fabrikant | NXP USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. |
| Input -logisch niveau - Hoog | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Current - Output Hoog, Laag | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serie | - | - | - | - |
| Input -logisch niveau - Laag | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Current - Quiescent (Max) | - | - | - | - |
| Type logica | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Aantal ingangen | - | - | - | 2 |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Download 74HCT3G04GD,125 PDF -datasheets en Nexperia USA Inc. -documentatie voor 74HCT3G04GD,125 - Nexperia USA Inc..
74HCT393TNexperiaUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.