- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Onderdeelnummeringsgids
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfHTML -datasheet
GRT155C81A105ME01x Ref Sheet.pdfGRT155C81A105ME01D Tech -specificaties
Murata Electronics - GRT155C81A105ME01D Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Murata Electronics - GRT155C81A105ME01D
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Electronics |
| Spanning - Nominale | 10V |
| Tolerantie | ±20% |
| Dikte (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X6S |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie | GRT |
| ratings | AEC-Q200 |
| Verpakking / doos | 0402 (1005 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 1 µF |
| Base Productnummer | GRT155C81A |
| toepassingen | Automotive |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Murata Electronics GRT155C81A105ME01D.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | GRT155C81A105KE01D | GRT155C81C105ME13D | GRT155C81A105KE01J | GRT155C81C105KE13D |
| Fabrikant | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| lead Style | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| ratings | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| toepassingen | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
Download GRT155C81A105ME01D PDF -datasheets en Murata Electronics -documentatie voor GRT155C81A105ME01D - Murata Electronics.
GRT155C81C225KE13JMurata ElectronicsCAP CER 2.2UF 16V X6S 0402
GRT155C81C105KE13DMurata ElectronicsCAP CER 1UF 16V X6S 0402
GRT155C80J684KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.68UF 6.3V X6S 0402
GRT155C80J475ME13DMurata ElectronicsCAP CER 4.7UF 6.3V X6S 0402
GRT155C80J474KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.47UF 6.3V X6S 0402
GRT155C80J475ME13JMurata ElectronicsCAP CER 4.7UF 6.3V X6S 0402Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.