- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
M4-4 Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $75.066 | $75.07 |
M4-4112-Z2L Tech -specificaties
Moujen - M4-4112-Z2L Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Moujen - M4-4112-Z2L
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Moujen |
| Nominale spanning - DC | 125 V |
| Nominale spanning - AC | 250 V |
| Klemtype | Cable Leads |
| schakelfunctie | On-Mom |
| Serie | M4 |
| Release Force | 450gf |
| Pretravel | 0.071" (1.8mm) |
| Pakket | Bulk |
| overtravel | 0.118" (3.0mm) |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Operating Force | 1800gf |
| montage Type | Chassis Mount |
| mechanische Life | 2,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | IP67F - Dust Tight, Oil Resistant, Waterproof |
| Kenmerken | Actuator Seal Boot |
| elektrische Life | 200,000 Cycles |
| Differentiële Reizen | 0.008" (0.2mm) |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 5A (AC), 400mA (DC) |
| Circuit | SPDT |
| actuator Type | Roller Plunger |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.7000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Moujen M4-4112-Z2L.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | M4-4112R-Z2L | M4-4112-Z3L | M4-4112R-Z2 | M4-4112R-Z3L |
| Fabrikant | Moujen | Moujen | Moujen | Moujen |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Klemtype | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| schakelfunctie | - | - | - | - |
| mechanische Life | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Operating Force | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Differentiële Reizen | - | - | - | - |
| elektrische Life | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| actuator Type | - | - | - | - |
| overtravel | - | - | - | - |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Release Force | - | - | - | - |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
Download M4-4112-Z2L PDF -datasheets en Moujen -documentatie voor M4-4112-Z2L - Moujen.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.