- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
Military Qualified Semiconductor Die/Chips.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Fab Site 25/Aug/2022.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $6.756 | $6.76 |
JANHCA1N5543B Tech -specificaties
Microchip Technology - JANHCA1N5543B Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - JANHCA1N5543B
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 25 V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.1 V @ 200 mA |
| Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | DO-35 |
| Serie | Military, MIL-PRF-19500/437 |
| Vermogen - Max | 500 mW |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 100 Ohms |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 10 nA @ 22.4 V |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology JANHCA1N5543B.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | JANHCA1N5540B | JANHCA1N5543D | JANHCA1N5543C | JANHCA1N5545B |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Impedantie (Max) (ZZT) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
Download JANHCA1N5543B PDF -datasheets en Microchip Technology -documentatie voor JANHCA1N5543B - Microchip Technology.
JANHCA1N5545DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5542BMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5540DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5542CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5545CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5544BMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5544DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5543DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5546BMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5540CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5541DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5541BMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5541CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5542DMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5545BMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5544CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5543CMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANHCA1N5540BMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATORUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.