- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
ATTINY24A,44A,84A Complete.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Fab Site 28/Jan/2021.pdfATTINY44A-SSF Tech -specificaties
Microchip Technology - ATTINY44A-SSF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - ATTINY44A-SSF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | 14-SOIC |
| Snelheid | 20MHz |
| Serie | AVR® ATtiny |
| RAM Size | 256 x 8 |
| Programmageheugentype | FLASH |
| Program Memory Size | 4KB (2K x 16) |
| randapparatuur | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Verpakking / doos | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| oscillator Type | Internal |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal I / O | 12 |
| montage Type | Surface Mount |
| EEPROM Size | 256 x 8 |
| gegevens Converters | A/D 8x10b |
| Core Size | 8-Bit |
| Core Processor | AVR |
| connectiviteit | USI |
| Base Productnummer | ATTINY44 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 2 (1 Year) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology ATTINY44A-SSF.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ATTINY44A-SSFR | ATTINY44A-SSU | ATTINY44A-SSNR | ATTINY44A-SSN |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Atmel |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Programmageheugentype | - | - | - | - |
| oscillator Type | - | - | - | - |
| Aantal I / O | - | - | - | - |
| connectiviteit | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| RAM Size | - | - | - | - |
| EEPROM Size | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Core Size | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| randapparatuur | - | - | - | - |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| gegevens Converters | - | - | - | - |
| Snelheid | - | - | - | - |
Download ATTINY44A-SSF PDF -datasheets en Microchip Technology -documentatie voor ATTINY44A-SSF - Microchip Technology.
ATTINY44A-SSNMicrochip
ATTINY44A-MMHRAtmel
ATTINY44ASSUAtmelUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.