- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
AT89LS8252.pdfPCN -verpakking
Transfer to Microchip/Label/Pkg 5/Sep/2016.pdfAT89LS8252-12PI Tech -specificaties
Microchip Technology - AT89LS8252-12PI Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - AT89LS8252-12PI
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 6V |
| Leverancier Device Pakket | 40-PDIP |
| Snelheid | 12MHz |
| Serie | 89LS |
| RAM Size | 256 x 8 |
| Programmageheugentype | FLASH |
| Program Memory Size | 8KB (8K x 8) |
| randapparatuur | POR, WDT |
| Verpakking / doos | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| oscillator Type | Internal |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O | 32 |
| montage Type | Through Hole |
| EEPROM Size | 2K x 8 |
| gegevens Converters | - |
| Core Size | 8-Bit |
| Core Processor | 8051 |
| connectiviteit | SPI, UART/USART |
| Base Productnummer | AT89LS8252 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology AT89LS8252-12PI.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | AT89LS8252-12PC | AT89LS8252-12JI | AT89LS8252-12AI | AT89LS8252-12AC |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| gegevens Converters | - | - | - | - |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Core Size | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| EEPROM Size | - | - | - | - |
| Aantal I / O | - | - | - | - |
| connectiviteit | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Programmageheugentype | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| RAM Size | - | - | - | - |
| oscillator Type | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Snelheid | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| randapparatuur | - | - | - | - |
Download AT89LS8252-12PI PDF -datasheets en Microchip Technology -documentatie voor AT89LS8252-12PI - Microchip Technology.
AT89LV51-12JIMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC
AT89LS8252-12JCMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
AT89LV51-12JCMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC
AT89LS53-12JIAtmel
AT89LS8252-12JIMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
AT89LS53-12JIMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 12KB FLASH 44PLCCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.