- Bran***Lewis
- 2026/05/11
3QHM53T33C0.5-48.000 Tech -specificaties
Mercury United Electronics, Inc. - 3QHM53T33C0.5-48.000 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Mercury United Electronics, Inc. - 3QHM53T33C0.5-48.000
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Mercury United Electronics |
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | SSXO |
| Spread Spectrum Bandbreedte | ±0.50%, Center Spread |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | CMOS (Low EMI) |
| Temperatuur | -45°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 48 MHz |
| Current - Supply (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53T33C0.5-48.000.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 3QHM53T33C0.5-49.000 | 3QHM53T33C0.5-45.000 | 3QHM53T33C0.5-44.000 | 3QHM53T33C0.5-5.000 |
| Fabrikant | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. |
| frequentie Stabiliteit | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Functie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ratings | - | - | - | - |
| Base Resonator | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Current - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| uitgang | - | - | - | - |
| Frequentie | - | - | - | - |
3QHM53T33C0.5-44.2368Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 44.2368MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.152Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.1520MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-45.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 45.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.250Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.2500MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.500Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.5000MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.750Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.7500MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-46.080Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 46.0800MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-5.648Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 5.6480MHZ CMOS SMD
3QHM53T33C0.5-46.49596Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 46.49596MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-5.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 5.0000MHZ CMOS SMD
3QHM53T33C0.5-48.750Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 48.7500MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-44.000Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 44.0000MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-47.990Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 47.9900MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-49.875Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 49.8750MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-45.325Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 45.3250MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-44.0055Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 44.0055MHZ CMOS
3QHM53T33C0.5-43.7656Mercury United Electronics, Inc.XTAL OSC SSXO 43.7656MHZ CMOSUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.