- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
CDCE(L)925.pdfCDCE925PW Tech -specificaties
Texas Instruments - CDCE925PW Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Texas Instruments - CDCE925PW
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voltage - Levering | 1.7V ~ 1.9V |
| Type | PLL Clock Generator |
| Leverancier Device Pakket | 16-TSSOP |
| Serie | - |
| Ratio - Input: Output | 1:5 |
| Verpakking / doos | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pakket | Tube |
| PLL | Yes with Bypass |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| uitgang | LVCMOS |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Invoer | LVCMOS, Crystal |
| Frequentie - Max | 230MHz |
| Divider / Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input: Output | No/No |
| Base Productnummer | CDCE925 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Texas Instruments CDCE925PW.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | CDCE925PWRG4 | CDCE925PWR | CDCE925PWG4 | CDCE925R04PWR |
| Fabrikant | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| uitgang | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Ratio - Input: Output | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| Invoer | - | - | - | - |
| Frequentie - Max | - | - | - | - |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Divider / Multiplier | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Differential - Input: Output | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download CDCE925PW PDF -datasheets en Texas Instruments -documentatie voor CDCE925PW - Texas Instruments.
CDCE913R09DWRTexas Instruments
CDCE925R08PWRTexas Instruments
CDCE913R0BPWRTexas InstrumentsPROTOTYPE
CDCE913R02PWRTexas InstrumentsPROTOTYPE
CDCE936PWTexas Instruments
CDCE913R05PWRTexas InstrumentsPROTOTYPE
CDCE913R07PWRTexas InstrumentsPROTOTYPE
CDCE913R09PWRTexas InstrumentsPROTOTYPE
CDCE925R04PWRTexas InstrumentsIC CLOCK GENERATOR 16TSSOP
CDCE937PWG4Texas InstrumentsIC PLL CLOCK GENERATOR 20TSSOP
CDCE913R0CPWRTexas InstrumentsPROTOTYPE
CDCE913R08PWRTexas InstrumentsPROTOTYPEUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.