- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $7.60 | $7.60 |
| 10+ | $6.153 | $61.53 |
| 50+ | $5.63 | $281.50 |
| 100+ | $5.192 | $519.20 |
ADS8664IDBT Tech -specificaties
Texas Instruments - ADS8664IDBT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Texas Instruments - ADS8664IDBT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Digital | 1.65V ~ 5.25V |
| Voltage - Supply, Analog | 5V ~ 10V |
| Leverancier Device Pakket | 38-TSSOP |
| Serie | - |
| Sampling Rate (Per Second) | 500k |
| Reference Type | Internal |
| Verhouding - S / H: ADC | 1:1 |
| Verpakking / doos | 38-TFSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal ingangen | 4 |
| Aantal bits | 12 |
| Aantal A / D omzetters | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Type | Single Ended |
| Kenmerken | PGA |
| data Interface | SPI |
| Configuratie | PGA-MUX-S/H-ADC |
| Base Productnummer | ADS8664 |
| architectuur | SAR |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 2 (1 Year) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Texas Instruments ADS8664IDBT.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ADS8664IDBTR | ADS8668IDBTR | ADS8668IDBT | ADS8661IPW |
| Fabrikant | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Verhouding - S / H: ADC | - | - | - | 1:1 |
| Aantal A / D omzetters | - | - | - | 2 |
| Aantal bits | - | 16 | 8 | 14 |
| Aantal ingangen | - | - | - | 2 |
| Serie | - | - | - | - |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - Supply, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Sampling Rate (Per Second) | - | - | - | 65M |
| Configuratie | - | - | - | S/H-ADC |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Reference Type | - | External, Internal | External | External, Internal |
| architectuur | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
Download ADS8664IDBT PDF -datasheets en Texas Instruments -documentatie voor ADS8664IDBT - Texas Instruments.
ADS8664IDBTRTexas InstrumentsIC ADC 38TSSOP
ADS8668Texas Instruments
ADS8668IDBTTexas InstrumentsIC ADC 12BIT SAR 38TSSOP
ADS8598SIPMRTexas Instruments
ADS8668IDBTRTexas InstrumentsIC ADC 12BIT SAR 38TSSOP
ADS8664IDBRTexas InstrumentsUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.