- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfOmgevingsinformatie
Lumex RoHS Cert.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.182 | $0.18 |
| 200+ | $0.072 | $14.40 |
| 500+ | $0.07 | $35.00 |
| 1000+ | $0.069 | $69.00 |
SML-LX15GC-TR Tech -specificaties
Lumex Opto/Components Inc. - SML-LX15GC-TR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Lumex Opto/Components Inc. - SML-LX15GC-TR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Lumex, Inc. |
| Golflengte - Peak | 565nm |
| Golflengte - Dominant | - |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Kijk hoek | 140° |
| Leverancier Device Pakket | SOT-23 |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | TO-236, SC-59, SOT-23-3 variant, 3-SMD |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| millicandela Rating | 10mcd |
| Transparantie van de lens | Clear |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Lensgrootte | 2.00mm x 3.00mm |
| lens kleur | Colorless |
| Hoogte (Max) | 1.00mm |
| Kenmerken | - |
| Current - Test | 20mA |
| Configuratie | Standard |
| Kleur | Green |
| Base Productnummer | SML-LX15 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.41.0000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Lumex Opto/Components Inc. SML-LX15GC-TR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SML-LX15IGC-RP-TR | SML-LX15GC-RP-TR | SML-LX15IC-RP-TR | SML-LX15SYC-TR |
| Fabrikant | Lumex Opto/Components Inc. | Lumex Opto/Components Inc. | Lumex Opto/Components Inc. | Lumex Opto/Components Inc. |
| Hoogte (Max) | - | - | - | - |
| millicandela Rating | - | - | - | - |
| Golflengte - Peak | - | - | - | - |
| Current - Test | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kijk hoek | - | - | - | - |
| Golflengte - Dominant | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lensgrootte | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Transparantie van de lens | - | - | - | - |
| Configuratie | - | - | - | S/H-ADC |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lens Style | - | - | - | - |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| lens kleur | - | - | - | - |
Download SML-LX15GC-TR PDF -datasheets en Lumex Opto/Components Inc. -documentatie voor SML-LX15GC-TR - Lumex Opto/Components Inc..
SML-LX1206IGC-TRLumex, Inc.
SML-LX2530SRSGC-TRLumex, Inc.
SML-LX2832SISUGSBC-TRLumex, Inc.Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.