- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
U2J Dielectric, 10-50 VDC.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.053 | $0.05 |
C0603C222J5JACAUTO Tech -specificaties
KEMET - C0603C222J5JACAUTO Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als KEMET - C0603C222J5JACAUTO
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | KEMET |
| Spanning - Nominale | 50V |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.034" (0.87mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | U2J |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie | SMD Auto U2J |
| ratings | AEC-Q200 |
| Verpakking / doos | 0603 (1608 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Low ESL, Low Dissipation Factor |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 2200 pF |
| Base Productnummer | C0603C |
| toepassingen | Automotive |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als KEMET C0603C222J5JACAUTO.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | C0603C222J5HACAUTO | C0603C222J5GACAUTO7411 | C0603C222J5RACAUTO | C0603C222J5RECAUTO |
| Fabrikant | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| ratings | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| lead Style | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download C0603C222J5JACAUTO PDF -datasheets en KEMET -documentatie voor C0603C222J5JACAUTO - KEMET.
C0603C222J5RACCornell Dubilier Electronics (CDE)CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
C0603C222J5GACAUTO7411KEMETCAP CER 0603
C0603C222J5RAC7411KEMETCAP CER 0603Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.