- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
XN Series Catalog.pdfXN4E-BL422MR Tech -specificaties
IDEC - XN4E-BL422MR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als IDEC - XN4E-BL422MR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | IDEC |
| Nominale spanning - DC | 30 V |
| Nominale spanning - AC | 125 V |
| Klemtype | Screw Terminal |
| schakelfunctie | On-Off, Off-On |
| Serie | XN |
| Reset -werking | Twist |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 30.50mm Dia |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -25°C ~ 60°C |
| montage Type | Panel Mount, Front |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| inclusief | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Kenmerken | Padlock Style |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 5A (AC), 2A (DC) |
| Circuit | 4PST-2NO/2NC |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9033 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als IDEC XN4E-BL422MR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | XN4E-BL422MRH | XN4E-BL402MR | XN4E-LL422Q4MR | XN4E-TL412Q4MR |
| Fabrikant | IDEC | IDEC | IDEC | IDEC |
| Klemtype | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
| Paneeluitsparing Dimensions | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| inclusief | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| schakelfunctie | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Reset -werking | - | - | - | - |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
Download XN4E-BL422MR PDF -datasheets en IDEC -documentatie voor XN4E-BL422MR - IDEC.
XN4504-WPanasonic
XN4509Panasonic
XN4504-(TX)Panasonic
XN4608-(TX)Panasonic
XN4604-TWPanasonic
XN4601Panasonic
XN4504-TXPanasonic
XN4504Panasonic
XN4601-(TX)Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.