- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
PDTB113E.pdfPDTB113ES,126 Tech -specificaties
NXP Semiconductors / Freescale - PDTB113ES,126 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als NXP Semiconductors / Freescale - PDTB113ES,126
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | NXP Semiconductors |
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 2.5mA, 50mA |
| transistor Type | PNP - Pre-Biased |
| Leverancier Device Pakket | TO-92-3 |
| Serie | - |
| Weerstand - emitterbasis (R2) | 1 kOhms |
| Weerstand - basis (R1) | 1 kOhms |
| Vermogen - Max | 500mW |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Andere namen | 934059144126 PDTB113ES AMO PDTB113ES AMO-ND |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) PNP - Pre-Biased 50V 500mA 500mW Through Hole TO-92-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 33 @ 50mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Base Part Number | PDTB113 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Loodvrij / RoHS-conform |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als NXP Semiconductors / Freescale PDTB113ES,126.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PDTB113EK,115 | PDTB113ET,215 | PDTB113ZK,115 | PDTB113EQAZ |
| Fabrikant | NXP Semiconductors / Freescale | Nexperia USA Inc. | NXP Semiconductors / Freescale | Nexperia USA Inc. |
| Andere namen | - | - | - | - |
| transistor Type | - | - | - | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| gedetailleerde beschrijving | - | - | - | - |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Loodvrije status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Weerstand - basis (R1) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Current - Collector Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Base Part Number | - | - | - | - |
| Weerstand - emitterbasis (R2) | - | - | - | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
Download PDTB113ES,126 PDF -datasheets en NXP Semiconductors / Freescale -documentatie voor PDTB113ES,126 - NXP Semiconductors / Freescale.
PDTA144WULUMILEDS
PDTB113ET,215Nexperia USA Inc.TRANS PREBIAS PNP 50V TO236AB
PDTB113ETLUMILEDS
PDTA323TKLUMILEDS
PDTB113ZKLUMILEDSUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.